• Ново
Креативни Конвертирање Крофна Партија Централен, 12 x 9, Multicolor
zoom_in

Креативни Конвертирање Крофна Партија Централен, 12 x 9, Multicolor

DEN 119.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1 Крофна Време Централен.Табела декорација мерки 12" x 9".Централен е направена од хартија.Декоративни централен мерки 12" x 9".Направени од премиум картон и ткиво создавање луксузен партија изглед.Совршен за секоја прослава.Координира со другите наши Крофна Време партија резерви.Направи табела на вашето дете роденденска забава во центарот на сите акција со оваа Крофна време централен.12" x 9" табела декорација карактеристики на саќе база со прилог на гигант крофна со залак земени надвор од неа.Се продаваат во пакети за 1, централен координатите на неверојатно со други крофна време тема партија материјали и Décor.

Избор на купувачот..