• Ново
На Премиум Тркала Лого и Центар Собранието Пред Замена за Infiniti EX35 FX50 G25 G37 M56 Q40 QX70 2003-2019 Лево и Десно 2-PC
zoom_in

На Премиум Тркала Лого и Центар Собранието Пред Замена за Infiniti EX35 FX50 G25 G37 M56 Q40 QX70 2003-2019 Лево и Десно 2-PC

DEN 1991.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Совршен Fitment】Компатибилен со Infiniti EX35 2008-2012, EX37/FX37 2013, FX35 2003-2012, FX45 2003-2008, FX50/G37 2009-2013, G25 2011-2012, G35 2007-2008 Година, M35/M45 2006-2010, M37/M56 2011-2013. 【Совршен Fitment01】Компатибилен со Infiniti Q40 2015 Година, Q50 2014-2019, Q60 2014-2015 2017-2019, Q70 2014-2019, Q70 L 2015-2019, QX50/QX70 2014-2017. 【Забелешка】Само се вклопува AWD модел; Локација : Пред Лево и Десно, за Возачот и Совозачот Страна. 【Опис на производот】Материјали : Челик; ABS вклучени:Без; Fitment Тип : Директна Замена. 【Референтен Број】40202 EG36 C, 402024 GE0 A, 40202 CG110, 40202 CG11 A, 40202 CG11 B, 40202 EG300, 40202 EJ70 B, MB30312, 7500002, 0516243. Компатибилен со Infiniti G37 2009-2013 Сите Мотор Седан AWDCompatible со Infiniti M35 2006-2010 Сите Мотор Седан AWDCompatible со Infiniti M37 2011-2013 Сите Мотор Седан AWDCompatible со Infiniti M45 2006-2010 Сите Мотор Седан AWDCompatible со Infiniti M56 2011-2013 Сите Мотор Седан AWDCompatible со Infiniti Q40 2015 Година Сите Мотор Седан AWDCompatible со Infiniti Q50 2014-2019 Сите Мотор Седан AWDCompatible со Infiniti Q60 2014-2015 Сите Мотор Конвертибилна AWD.Компатибилен со Infiniti Q60 2014-2015 Сите Мотор Купе AWDCompatible со Infiniti Q60 2017-2019 Сите Мотор Купе AWDCompatible со Infiniti Q70 2014-2019 Сите Мотор Седан AWDCompatible со Infiniti Q70 L 2015-2019 Сите Мотор Седан AWDCompatible со Infiniti QX50 2014-2017 Сите Мотор Спорт Комунални AWDCompatible со Infiniti QX70 2014-2017 Сите Мотор Спорт Комунални AWD.Позиција : Пред Лево и Десно Side Part Број : 40202 EG36 C, 402024 GE0 A, 40202 CG110, 40202 CG11 A, 40202 CG11 B, 40202 EG300, 40202 EJ70 B, MB30312, 7500002, 0516243.

Избор на купувачот..