• Ново
AutoShack HB613279X4 Сет на 4 Тркала Имајќи Центар Предните и Задните Тркала Центар Имајќи го и Собранието 6 Гкл со ABS Замена за 2008- Buick Енклава 2009- Chevrolet Траверс 2007- GMC Acadia
zoom_in

AutoShack HB613279X4 Сет на 4 Тркала Имајќи Центар Предните и Задните Тркала Центар Имајќи го и Собранието 6 Гкл со ABS Замена за

DEN 1560.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овој пакет содржи 4 предниот и задниот дел на возилото, возачот и совозачот страна центар лежишта.Директно одговара и изграден со висок квалитет на материјалите за да се обезбеди најдобри перформанси.Дизајниран да се намали бучавата и вибрациите.OE / Осветленост : 513277, WE61544, BR930532, 22756832. ISO / IATF 16949 Уверение, конструиран за супериорен издржливост за да се исполнат ОЕМ спецификации.Поддржани од страна на 6 месеци гаранција.Замена за 2008-2016 Buick Енклава 2009-2016 Chevrolet Траверс 2007-2016 GMC Acadia 2007-2010 Сатурн Outlook.Ве молиме да користите 's возило fitment алатка (се наоѓа на врвот на листата на десктоп, под сликите на мобилни) за да се потврди дека дел е точно за вашето возило апликација.Купи снопови само може да се врати како комплетен пакет.Делумно се враќа на снопови не се дозволени.Пакет Содржи : 4 Тркала Центар Имајќи Assemblies Please користите 's возило fitment алатка (се наоѓа на врвот на листата на десктоп, под сликите на мобилни) за да се потврди дека деловите се точни за вашето возило апликација.Клиентот е одговорен за плаќање на трошоците за превозот за враќа на овој дел ако погоре fitment алатка не се користи.Припејд врати превозот labels нема да бидат издадени од страна на продавачот за овој тип на грешка.Купи снопови само може да се врати како комплетен пакет.Делумно се враќа на снопови не е дозволено.Ве молиме имајте во предвид : Центар Лежишта секогаш треба да биде заменет во парови (предниот или задниот дел).Покрај тоа, центар лежишта мора да биде torqued да возило спецификации за да се спречи неуспехот.Шест месеци гаранција на сите Auto Shack делови.Ве молиме имајте во предвид производ пакет ќе брод во повеќе пакети со посебни индивидуални следење на броеви.Auto Shack не обезбеди бесплатно врати превозот.Се врати Превозот цената е само опфатени во случај на Auto Shack грешка.

Избор на купувачот..