• Ново
TDK CDRW80TWN 80-Минутен Музички ЦД-Rewritable (Единствен скапоцен камен)
zoom_in

TDK CDRW80TWN 80-Минутен Музички ЦД-Rewritable (Единствен скапоцен камен)

DEN 597.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

80min CDR АУДИО. 80 МИН; ЗА ДИГИТАЛЕН АУДИО РЕКОРДЕРИ; ISOPURE ДО 4 X-КОМПАТИБИЛЕН; REWRITEABLE ПОВРШИНА; ЕДЕН СО СКАПОЦЕН КАМЕН СЛУЧАЈ.Пакет на еден CDRW-80 / Уверение за 4x 10x Преработи Брзини / За Компјутерски Дискови / 700 MB или 80 Минута Капацитет.

Избор на купувачот..