• Ново
PETPSILAB Мачка Играчка Топката 3PCS Реални Квичат Птица Жаба Крикет Интерактивни Маче Refillable Catnip Играчки за Миленичиња
zoom_in

PETPSILAB Мачка Играчка Топката 3PCS Реални Квичат Птица Жаба Крикет Интерактивни Маче Refillable Catnip Играчки за Миленичиња

DEN 383.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

⊚Смешно мачка топки - Како мачка лице, ова е повеќето луди играчка за моите мачки сум го видел некогаш, и тие не може да помогне да се брка и гризе.Ова му дава на мојата мачка вежба и среќа.Совршен подарок-Три видови на симулирани животински звуци може да ги инспирира за нивните лов на природата.Ако вашата мачка сака да се бори и да ги уништи на троседот како моите мачки, оваа играчка во голема мера може да ја трошиме својата енергија.Мачки, исто така може да се забавуваат кога ќе се зафатени.Зачувај вашето време-Мека ЕВА материјали, dropping them од висината не е проблем.Фрли го на земја и мачката може да игра на свој, со неговите мали шепи потчукнување, си поигруваше и работи како фудбал, или гризе и корне како зајак.Се уживате со вашите мачки-Catnip може да се додаде, и јак мирис и плаче може да фасцинира вашата мачка.Refilable мачка топката-single тежина : 12g, големина : 50mm, материјал : ЕВА.Бренд : PETPSILABName : мачка топката играчка, chirrup топката, квичат toys Material : EVASounds : Жаба (Сино)/Крикет(Жолт)/Птица (Розева)Еден Дијаметар : 2.16 во(5cm)Една Тежина : 0.42 оз(12g)Погодни : мал маче, средни и големи мачки.

Избор на купувачот..