• Ново
Пастир Хардвер 9688 2-1/2-Инчен Матични Рициново, 7/16-Инчен Матични Дијаметар, 100-lb Капацитет
zoom_in

Пастир Хардвер 9688 2-1/2-Инчен Матични Рициново, 7/16-Инчен Матични Дијаметар, 100-lb Капацитет

DEN 165.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

2-1/2-инчен дијаметар црна полиолефин рициново со двојно топката имајќи зглобот и контрола прстен матични планината. 7/16-инчен x 1-7/16-инчен зафат прстен матични со 3-инчен царинење висина. 100-lb капацитет на рициново.Двојно топката носечка конструкција за лесно swiveling под тешки мебел, апарати, опрема и racking.Вклучува 1 рициново.Пастир Хардвер 2-1/2" медиум должност, триење зафат прстен рициново карактеристики двојно топката носечка конструкција уверува дека лесно swiveling за тешки мебел, апарати и опрема.Триење зафат матични може да ела директно во фрлија алуминиум, моделирана пластична, или да се притисне челик стол основи.

Избор на купувачот..