• Ново
Симпатична Puppies столче Крошна и Нега Покритие за Новороденче столче Крошна Мајка Нега на Доењето Опфаќа Новороденче Туш Подарок
zoom_in

Симпатична Puppies столче Крошна и Нега Покритие за Новороденче столче Крошна Мајка Нега на Доењето Опфаќа Новороденче Туш Подарок

DEN 914.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина - 39x27.5 Инчи.Одговара Најмногу Автомобил Седишта И Нега Мајки.Заштита - Обезбедување На 360° Заштита За Вашето Бебе, Да Обезбеди Безбедна Средина.Материјал - Полиестер Материјал, Двојно-Layer Ткаенина.Задниот Дел Е Направен Од Трнлив Кадифен Ткаенина, И На Предната Страна Е Опремен Со Копче Отворање Дизајн, Дише.Повторното Користење, Може Да Се Користи Како Столче Крошна Старечки Маска, Шопинг Количка Навлака,Менување На Подлога Или Доење Заштитна Маска.Подарок - Поклопецот Може Да Се Користи Како Бебе Столче Маска, Доењето Маска, Новородените Ќебе Или Лаже Подлога.Бебешко Столче Покрие Ќе Се Направи Совршен Бебе Туш Подарок.Симпатична Puppies Бебе Нега Опфаќа Столче Крошна.Функција✔ Удобен✔ Дише✔ Супер Меки✔ Lightweight Multipurpose✔ Старечки Покрие✔ Доењето Покрие✔ Бебе Седиште Покрие✔ Столче Покрие✔ Столче Canopy Washing Method Hand Миење Или Благ Машина За Миење.

Избор на купувачот..