• Ново
Карта на Светот со Текстура Бебе столче Опфаќа Крошна Старечки Покрие Доењето Шамија Мека Дише Широк Опфат на Младата Шетач Покрие Мулти Користат за Момчиња Девој?
zoom_in

Карта на Светот со Текстура Бебе столче Опфаќа Крошна Старечки Покрие Доењето Шамија Мека Дише Широк Опфат на Младата Шетач Покрие

DEN 216.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.МАТЕРИЈАЛ/ГОЛЕМИНА : 80% полиестер + 20% spandex.Тоа се прави на високо водат ткаенина, многу мека, еластична и издржливи.ГОЛЕМИНА : 34*70*72cm£13.4*27.6*28.3 во£Одговара на повеќето бебе автомобил седишта и нега мајки.Лесен за складирање и мултифункционален.Повторното користење : Бебето столче Покрие, исто така може да се користи како столче крошна, висок стол и шопинг количка корица, шамија, ќебе, менување на мат, и многу повеќе. 360¡ãFULL ПОКРИЕНОСТ : Лесен за употреба, Не било ремени, прилепува или сврзувачки елементи кои се вклучени, ако треба да доењето на вашето бебе кога во јавноста, само да се земе во секунди за да го носат нашите старечки покрива, сè е толку едноставно!Врвот се отворени, ви овозможува лесно да ги видите или пристап на вашето бебе.СОВРШЕН ПОДАРОК : Неутрален дизајн,висок квалитет на ткаенина,живописни бои и без допир безбедност знак,дефинитивно ценети од страна на новите мајки и бебиња.Ова беше хит дар на бебе туш партија, и ќе го расте заедно со бебето, се користи во повеќе различни начини.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Рака или нежно машина за перење и брзо сушење, го прави лесно за вас да се задржи дури и далеку од дома.Спецификации : Премиум Ткаенини : 80% полиестер + 20% spandex.Универзална Големина : 34 x 70 x 72cm (13.4 x 27.6 x 28.3 во)Безбедно Боење : Производ површината, печатени обрасци, не исчезнат, без луто мирис, безбедни за бебето.Инструкции за перење : Конвенционалните за перење, машина за перење, миење на рацете.Не додавајте чистење агенси како што лебдат.Мулти Употреба : нега маска може да се користи како доењето маска,бебешко столче маска,бебе carseat крошна,sunshade,шетач маска,намирници количка корица, хранење стол покрие,па дури и се носи како бесконечност шамија или shawl.

Избор на купувачот..