• Ново
Homyl SJ4000 Акција Камера HD 1080P Спортски Камера Акција Cam 30m/98ft Подводни Водоотпорен Камера со Додатоци за Монтирање - Црвена
zoom_in

Homyl SJ4000 Акција Камера HD 1080P Спортски Камера Акција Cam 30m/98ft Подводни Водоотпорен Камера со Додатоци за Монтирање - Црвена

DEN 2119.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

* 2.0 инчен Ултра HD екран е погодно за вас да се прикаже и да ги повторувате фасцинантно видео записите снимени, поддршка за дигитални видео снимка, photoes, гласовна снимка, податоци за снимање, Dashcam итн. * Совршена алатка за скијање, скијање на вода, возење велосипед, возење, нуркање. * Монтажни батерија што е лесно да се замени и го продолжува вашата камера s услуга живот. * Водоотпорен на школка комплет кој ви овозможува да се фотографира со прекрасен вода и подводни Спорт (водоотпорен до 30 метри под вода). * Мини изглед, различни бои на располагање,мала Тежина, лесно да се носат, поддршка за складирање картички до 32 GB максимум.Опис : - водоотпорен На школка комплет кој ви овозможува да се фотографира со прекрасен вода и подводни Спорт (водоотпорен до 30 метри под вода). - 2.0 инчен Ултра HD екран е погодно за вас да се прикаже и да ги повторувате фасцинантно видео записите снимени, поддршка за дигитални видео снимка, photoes, гласовна снимка, податоци за снимање, Dashcam итн. - Монтажни батерија што е лесно да се замени и го продолжува вашата камера s услуга живот . - Мини изглед, различни бои на располагање,мала Тежина, лесно да се носат, поддршка за складирање картички до 32 GB максимум - совршена алатка за скијање, скијање на вода, возење велосипед, возење, нуркање diving Specification : - Модел : SJ4000 - Дисплеј : 2" LTPS LCD Екран - Водоотпорен длабочина : 30 метри - Видео : HD 1080p Широк агол леќа, 140 степени - ТВ излез : ТВ синтеза сигнал : NTSC/PAL - Фото : 1 M 2 M 3 M 5 M 10 M - Видео формат : MJPEG(AVI) - The shutter speed : 1/2 1/1000 на вториот - Оперативен температура : 0-40 ℃ - Поддршка 32 G мемориска картичка - Напојување : Вграден-во литиум батерија/автомобил полнач - капацитетот на Батеријата : 900m Ah (траење на батеријата : 1 до 1,5 часа) - Големина:Прибл.60 x 41 x 30мм/2.4 x 1.6 x 1.2 inch Package Вклучува : 1x Акција Камера (Мемориската Картичка не се вклучени)1x USB Cable1x Заградата додаток kit1x Водоотпорен Housing1x Manual Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Избор на купувачот..