• Ново
CYBEX Газела S Седиште Единица, Длабоко Црна
zoom_in

CYBEX Газела S Седиште Единица, Длабоко Црна

DEN 4415.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Лесно се претвора вашиот Газела S од една двојно да се зголеми шетач без дополнителни адаптери.Поддржува дете до 50 кг.Независна назад и ногата корекција нудат повеќе конфигурации, што ќе ви овозможи да се позиционира на вашето дете за утеха.Продолжи XXL сонцето крошна со мрежа прозорец и UPF 50+ рејтинг.Голем седиште единица reclines да блиска рамна положба; Пренослив браник бар, го прави лесно да се добие дете, во и надвор од седиштето.Боја : Длабоко Црна | Стил : CYBEX Газела S Седиштето на Единицата.

Избор на купувачот..