• Ново
Бафер Решение, 4 pH, 1 Pt, PK2
zoom_in

Бафер Решение, 4 pH, 1 Pt, PK2

DEN 343.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Број на Тестови : Зависи Од Износот кој се Користи За Секој Тест; Предмет : Бафер Решение; За Употреба Со : Било p H Метар за Кои се Бара Калибрација.Бафер Решение, p H, Опсег 4.01 p H, Сад јас Pt Шише, За Употреба Со Било која p H Метар за Кои се Бара Калибрација, Број на Тестови Зависи Од Износот кој се Користи За Секој Тест.

Избор на купувачот..