• Ново
Њујорк Бричење Компанија Лимон Бричење Крем 2.5 oz
zoom_in

Њујорк Бричење Компанија Лимон Бричење Крем 2.5 oz

DEN 384.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Најдобрите Во Бричење Производи.Специјално формулиран за да се смири и придавам влогови на кожата.Развиена за сите типови на кожа.Развиен во нашата ЊУЈОРК Tonsorial Салон.Рачно изработени за максимална ефикасност.Компанијата Бричење Крем е дизајниран да придавам влогови на кожата за близок и удобно се избричат.Оваа богата крем содржи такви корисни состојки, како масло од Кокос, Глицерин, Органски Какао Путер & Органско Алое.Развиена за сите типови на кожа, во нашите бричење крем решение ја штити кожата од nicks, посекотини, жилет гори, иритација и ingrown влакната.Тоа може да се користи со или без четка.Развиен во нашата ЊУЈОРК Tonsorial Салон.

Избор на купувачот..