• Ново
МИНИ ЗАМАВ се СПРАВИ со LATCH ХИБРИД P (Пакување од 25)
zoom_in

МИНИ ЗАМАВ се СПРАВИ со LATCH ХИБРИД P (Пакување од 25)

DEN 21000.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тип : - Swinghandle, Панел Исечок Димензии : - Правоаголни - 75.00 mm x 25.00 мм, Монтажа Тип : - Завртка Дупки, Назад, Материјал : - Пластика.Доведе Слободни Статус / Ro HS Статус : Олово слободни / Ro HS Согласност.Влага Чувствителност Ниво (MSL) : 1 (Неограничено).Стандарден Пакет : 1. Други Имиња : 708-20-12-00. Производ Attributes Categories : - Кутии, Куќишта, Полици, Брави, Катанци, Производителот : - Essentra Компоненти, Дел Статус : - Активен, Типот : - Swinghandle, Панел Исечок Димензии : - Правоаголни - 75.00 mm x 25.00 мм, Монтажа Тип : - Завртка Дупки, Назад, Материјал : - Plastic Environmental & Извоз Classifications Lead Слободни Статус / Ro HS Статус : Олово слободни / Ro HS Согласност Влага Чувствителност Ниво (MSL) : 1 (Неограничен)Дополнителни Resources Standard Пакет : 1 Other Имиња : 708-20-12-00 , RPC2686.

Избор на купувачот..