• Ново
EuisdanAA Кутија Latch, Ретро Стил на Мала Големина Декоративни Hasp Накит Случаи Фати w Завртки 2 buc(Cierre де caja, estilo ретро, tamaño pequeño, cerrojo decorativo, cajas де joyería, cierre един tornillos
zoom_in

EuisdanAA Кутија Latch, Ретро Стил на Мала Големина Декоративни Hasp Накит Случаи Фати w Завртки 2 buc(Cierre де caja, estilo ретро,

DEN 203.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени од добар квалитет железо, и површина е обложена со антички месинг.Вкупна Големина : 33 x 23 x 8mm / 1.3" x 0.91" x 0.31" (L*W*H); Монтажа Дупка со Дијаметар : 2.2 mm / 0.09".Шрафови за монтажа дупки : Еден комплетен lock set има 5 монтажа дупки, дупка со дијаметар е 2mm.Широка употреба : Овие антички hasp clasps работи добро за мали проекти, домашни накит, кутии, trinket кутии, подарок кутии, birdhouse зграда итн.(Uso amplio : estos cierres де cerrojo antiguos funcionan bien став proyectos pequeños, cajas де joyería caseras, cajas де baratijas, cajas de regalo, construcción де pajareras, итн.Пакет Содржина : 2 buc x Антички Кутија Latch, Некои Завртки(Contenido del paquete : 2 piezas x pestillo де caja антигва, algunos tornillos.

Избор на купувачот..