• Ново
SMKJ Црна Флексибилни Гума Карбонски Влакна Sill Поклопецот Не се Лизга Лепливи Ленти Задниот Браник Заштитник Багажникот Отпорно на Гребење Парапет
zoom_in

SMKJ Црна Флексибилни Гума Карбонски Влакна Sill Поклопецот Не се Лизга Лепливи Ленти Задниот Браник Заштитник Багажникот Отпорно

DEN 1363.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Универзална задниот браник guard гума за сите видови на пренос на возила.Имаме различни форми гума,освен тоа можете да го обичај гума форми.Боја : јаглерод боја, Големина : должината е 1 милион,ширина е 5 cm.Оваа задниот браник заштитник не само што може да се заштити вашиот заден браник кога утовар и истовар на багаж, прехрамбените производи, алатки кутија но, исто така, може да ги красат вашата кола кога вашиот автомобил има нула итн.Што повеќе тоа може да се заштити прагот и предните и задните барови.Во исто време даде yuor автомобил на моден изглед.Мека задниот браник guard гума е лесно да се кадрава,се водат.Тоа може одлично се вклопуваат во свиткана место.И отпорно на гребење гумена брана guard е многу издржливи,флексибилни, и bendable (нема да попуштат или пауза),вие не треба да го замени тоа во кратко време.Овој производ направени со висок квалитет на карбонски влакна,јасни линии и површината обложено со увезени лак,изгледа повеќе високо-одделение.Како да се изборот на правото гума?Како Седан, ЏИП ,МВП треба гума со lenght е 2.5 метри и ширина е 5cm.Се разбира можете подобро да се измери вашиот автомобил пред да го купат.Тоа ставете голема фирма,нема лесно да го земе надолу.Ако треба да го отстраните, ве молиме да користите degumming агент.Ние ги користиме се посвети автомобил 3 M лепак,без да му наштети на боја.

Избор на купувачот..