• Ново
Автомобил Предниот Браник Заграда, Предниот Браник Поддршка на Трајни Измена Додатоци за Безбедна за Предниот Браник Заградата Замена на Делови
zoom_in

Автомобил Предниот Браник Заграда, Предниот Браник Поддршка на Трајни Измена Додатоци за Безбедна за Предниот Браник Заградата Замена

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Предниот браник заградата замена на делови, со цел да се вклопи за 208 автомобил.Употреба на високо‑квалитетна ABS пластика, материјал, издржлив и носат‑отпорни.Тоа ги исполнува строга контрола на квалитетот стандарди и совршено одговара на вашиот автомобил.Таписерии изработка, стабилни перформанси, директно го замените стариот или оштетени делови.Едноставен за инсталација и употреба, обезбедувајќи одлична безбедност и висока стабилност.Функција : 1. Предниот браник заградата замена на делови, со цел да се вклопи за 208 автомобил.2. Употреба на високо‑квалитетна ABS пластика, материјал, издржлив и носат‑отпорни.3. Тоа ги исполнува строга контрола на квалитетот стандарди и совршено одговара на вашиот автомобил.4. Едноставен за инсталација и употреба, обезбедувајќи одлична безбедност и висока стабилност.5. Таписерии изработка, стабилни перформанси, директно го замените стариот или оштетени делови.Спецификација : Предмет Тип : Предниот Браник Bracket Material : ABS Plastic Fitment : Одговара за 208 Предниот Браник Пакет Листата : 2 x Предниот Браник Заградата.

Item Type:
Front Bumper Bracket
Material:
ABS Plastic
Fitment:
Fit for 208 Front Bumper
Package List:
2 x Front Bumper Bracket :

Избор на купувачот..