• Ново
Fab Четири NT16F37511 Браник
zoom_in

Fab Четири NT16F37511 Браник

DEN 1982.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Fab Четири NT16-F3751-1 Премиум Крик Предниот Браник; 2 Фаза Црна Прав Обложени; w/Нема Стража;.Градење на нашиот углед за највисок квалитет и дизајн во Камион тоа едноставно лизга низ фабриката забавува куки слотови директно на рамката.

Избор на купувачот..