• Ново
AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за LG П8 LGH970 - Сите што Ви Треба е за Кафе
zoom_in

AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за LG П8 LGH970 - Сите што Ви Треба

DEN 355.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дизајнер Случај за LG П8 е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот LG П8. Shockproof Задниот Поклопец за вашиот LG П8 е ultra light уште ултра силна полимер тежок случај за да се заштити од шокови.LG П8 Тенок Заштитен Случај е Ултра тенок случај го штити вашиот уред од секојдневниот носат и солза.LG П8 Заштитник Случај со покрена рамки штити екран и камера од директно влијание и кога лежи со лицето надолу на маса или на табла.Персонализирајте го вашиот LG П8 додека сте го заштити.Овој дизајнер случај се обликува од трајни тешко школка и прелиена со исклучување со мека заврши.Случајот е во состојба да се спротивстави на шок од случајно удари и капки, обезбедување на крајната во телефонот заштита.Овој Дизајнер случај прилепува совршено околу вашиот уред и карактеристики прецизни cutouts за сите пристаништа и контроли.Па додадете слој на забава и слој на заштита на вашата LG П8 со Дизајнер Случај.

Избор на купувачот..