• Ново
Hicaseer Случај за Huawei P40 лајт, TPU Ултра Тенок Мека Shockproof Анти-Нула Заштита Покрие Случај за Huawei P40 лајт 6.4 - Црна
zoom_in

Hicaseer Случај за Huawei P40 лајт, TPU Ултра Тенок Мека Shockproof Анти-Нула Заштита Покрие Случај за Huawei P40 лајт 6.4 - Црна

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✿[Компатибилен со] : Huawei P40 лајт 6.4". ✿[Уникатен дизајн] : мека TPU и карбонски влакна дизајн на грбот имаат одлична текстура и допир. ✿[Карактеристики на производот]:школка е направена од еколошки пластика и истегнување-отпорни TPU гума. ✿[Солиден и издржливи] : Направена на здрав и издржлив материјал, тоа се вклопува цврсто за да се спречи секојдневно абење и гребнатини.Флексибилни материјали кои лесно можат да бидат сместени и отстранети за да го заштитите вашиот телефон. ✿[Прецизни намалувања] : Намалување прецизно да се направи најмногу на јачината на звукот копчиња, полнач, камера, микрофон, џек за слушалки и сите други пристаништа.Карактеристики на производот : Направен од 100% високо-квалитетни материјали, стилски и едноставен, тоа може да се заштити телефонот додека обезбедување одличен изглед.На карбонски влакна има фина текстура и мат, која може ефикасно да се спречи пот и дамки.Капка заштита.Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани школка.Телефонот случај е направен од мек TPU и карбонски влакна на грбот.Тоа е мека, трајни и се чувствува одлично.Пакет содржи : 1 x 100% сосема нов заштитна маска.

Избор на купувачот..