• Ново
Силиконски Премиум Брадавица Шилд, Еден компјутери Доењето Помош со Краток Рок, Latch На Тешкотии, Супер Мек, Флексибилен, Силикон, BPA и основни поени Слободни
zoom_in

Силиконски Премиум Брадавица Шилд, Еден компјутери Доењето Помош со Краток Рок, Latch На Тешкотии, Супер Мек, Флексибилен, Силикон,

DEN 218.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Заштита на чувствителни брадавиците за време на доењето, безбедно и удобно да се користи.Направени од храна одделение силиконски материјал, безбедно, , кожата-friendly и висока цврстина.Посебна предност дизајн го прави на брадавица shield полесно да се одржи, кога бебето е цицање.Цврстина е умерен, заштита на мајката брадавица, без да влијаат на бебето цицање се чувствуваат.Вештачка брадавица дизајн, му помага на вашето дете транзит да шише хранење и лесен за доење.

Избор на купувачот..