• Ново
Нова Рамнотежа на Мажите Боксер Кратко
zoom_in

Нова Рамнотежа на Мажите Боксер Кратко

DEN 239.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

42% Најлон, 42% Полиестер, 16% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Удобно : Овие Нова Рамнотежа на Мажите Боксер Кратко се водат и одговара на вашето тело со 3 D адаптивни флексибилност.Ви нудиме на сит компресирани стил ви се допаѓа, без малку.Функционална : Брзо сушење ткаенини работи во тандем со полиестер комбинација за да бидете суво и ладно, додека намалување на мирис.Модерниот Стил : екстра широк ергономски корселе и вентилирани страничните панели се направат овие боксер кратко еден елегантен прилог на вашиот одговара.Комунални : удобно не вози 6" inseam и не-летаат поддршка торбичка нуди дополнителна поддршка и утеха онаму каде што е потребно.Избор : овие Нова Рамнотежа на Мажите Боксер Кратко доаѓаат во различни големини и бои.Видете ја големината водич за повеќе точни одговара!.

Избор на купувачот..