• Ново
Jockey машка долна облека MaxStretch Боксер Краток - Pack 3
zoom_in

Jockey машка долна облека MaxStretch Боксер Краток - Pack 3

DEN 530.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 90% Памук, 10% Spandex.Машина За Миење.Стил 8225. Копче-дупка летаат дизајн.Станот страна шевовите за непречено удобност. 6 inseam. 90% памук/10% spandex.На Џокеј Max Stretch Боксер Краток машка долна облека е изработена со поддршка уште еластичен материјал кој се обновува по носат за да им помогне го задржи својот облик.Staycool ткаенина нуди дише удобноста, додека Stay New технологија помага да се задржи вашата долна облека во потрага на нови, се мијат по миење.

Избор на купувачот..