• Ново
Симпатична Бебе Хокеј Bodysuit Creeper Депонија и Промена/Хокеј на Мраз Бебе/Татко Падна Еден Минатото На Голманот
zoom_in

Симпатична Бебе Хокеј Bodysuit Creeper Депонија и Промена/Хокеј на Мраз Бебе/Татко Падна Еден Минатото На Голманот

DEN 214.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Предвремени затворање.Сите наши предмети се дизајнирани и украсена во Северна Каролина.Нашите проекти се направени од страна на нас, и пренесе на бебето bodysuits користење на притисок и топлина.Нашите отпечатоци не се испечатени од страна на компјутер, но рака пренесени од нас.Нашите екран печатење користете само највисок квалитет на мастила.Рака притискање на секој од нашите onesies остава лошо напишан крварат преку, кој е совршен за вашата малку една чувствителна кожа.Ние ги користиме само со највисок квалитет 4.5 оз чешлани прстен-откачи 100 % памук, оставајќи нашите onesies мека на допир и удобен за секојдневна облека.Bodysuits се изгубат големи нерамнини, совршен за влече надолу, имајќи било хаос надвор од бебе е лице и 3-брзо затворање да се овозможи лесно и брзо се менува.Нашите onesies се направени со рамен-заклучување на шевовите за зголемување на силата и двојно игла ребрести обврзувачки за вратот, рамената, ракави и ногата отворање за долготрајна издржливост.Совршен за било хокеј родител!.Го прави голем бебе туш подарок, роденденски подарок или само те сакам подарок за најновите десно крило во семејството!.Види големината на табелата во сликата дел од листата за мерења.Ако сте љубители на хокеј сигурно ќе сакате да го помине заедно за да вашиот мал човек љубов на игра, во еден од овие слатки хокеј на мраз-тематските onesies!Печатени на меки и трајни Зајакот Кожи bodysuits, овие се сигурни да се биде голем хит во било хокеј домаќинство!.

Избор на купувачот..