• Ново
Научи Leanbh Бебе Бебе Поло Bodysuit Памук Долг Ракав Чиста Боја На Кошула 3-24 Месеци (18 Месеци, Бела)
zoom_in

Научи Leanbh Бебе Бебе Поло Bodysuit Памук Долг Ракав Чиста Боја На Кошула 3-24 Месеци (18 Месеци, Бела)

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Материјал : 100% памук, кожата-пријателски, меки, удобни и дише.Поло стил desgin, пред 2 копчиња, цврсти и безбедно.Soild боја desgin, DIY дизајн согласно вашите желби.Умерена дебелина, ако температурата е присвоен, можете да го носат во сите годишни времиња.Погоден за лица, дома, одмор, игра, божиќ сегашноста, повик, и повеќе.

Избор на купувачот..