• Ново
BHSJ Жените Божиќ Кратко Sleeve V Деколте, Работната Униформа Блузи Смешно Печати Workwear Блузи Празник Pullover Tshirts
zoom_in

BHSJ Жените Божиќ Кратко Sleeve V Деколте, Работната Униформа Блузи Смешно Печати Workwear Блузи Празник Pullover Tshirts

DEN 1936.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Високо-квалитетен материјал, полиестер памук смеса.S=НАС 4-6, M=НАС 6-8, L=НАС 8-10, XL=НАС 10-12, XXL=НАС 12-14. Мода и удобно. 15% попуст за минимум купување количество 2 ,30% попуст за минимум купување количество 7 ,40% попуст за минимум купување количество 15. Промо код G55 Q4 C4 X е зачуван на вашата сметка.Понудени од страна на JESPER.жените sweatshirt затворање.Тоа обично трае 10-18 дена да бидат испорачани. ❤Големина : погледнете големината на табелата, наместо големина на табелата директно(Ние препорачуваме да изберете една големина нагоре). ❤Материјал : ова жените се потсмеваат заврши врвот е изработен од полиестер, и дигитална технологија на печатење за да се направи модели чисти на неговата површина. ❤Карактеристики : scr_ub има класичен се потсмеваат-заврши деколте и 2 печ џебови во предни, на модели се базираат на Божиќ и на денот на Благодарноста. ❤Појавување : празникот scr_ubs кошули може да се спарите со облека или како nightclothes, тоа е убаво да се носат празник scr_ubs старечки scr_ubs во Божиќ и Благодарноста партии, исто така, може да биде сладок подарок за семејство или вашите пријатели. ❤Прилагодувањето : V деколте / Лажичка Вратот scr_ub има страна се дели половината, пространа и модерна класика се вклопат за повеќето дами.

Избор на купувачот..