• Ново
Деца Бебе Девојка Божиќ Облека Долг Ракав Кавга Кошули Со Црвени Plaid Божиќ Дрво Снешко Pullover Raglan Блуза Tee
zoom_in

Деца Бебе Девојка Божиќ Облека Долг Ракав Кавга Кошули Со Црвени Plaid Божиќ Дрво Снешко Pullover Raglan Блуза Tee

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Материјал : Нашата симпатична долг ракав sweatshirt направен од висок квалитет на полиестер ткаенини, нашите деца девојки блузи се дише и лесен во тежина, удобен за носење и да не го оштети деца?s кожата.Дизајн : Божиќ облека за деца девојки, цртан филм божиќ печати и долг ракав стил, т-маица може да бидат заменети со неврзан панталони, фармерки, здолниште, итн.правење девојки повеќе симпатична и привлечни.Големина : 70/80/90/100/110, погодна за девојки од 0-6 години, е угодно се однесуваат на големината на деталите во описот, слика или големината на табелата пред да нарачате.Повод : мода есен raglan блузи е совршен за секојдневно носење, роденден, забава, бебе туш, крштевки, дете?s фотографија, семејството ден, да патуваат и повеќе наврати.Пакет Содржина : 1 x Девојка?s печатени долг ракав т-маица.Најдобри Божиќ подарок за вашето бебе девојки.Девојчето е симпатична Божиќ печати raglan долг ракав, t-shirt - Како одмор или роденден подарок за детето, таа мора да биде многу изненадени.Го стави на, се вашето момче/девојка ќе биде најсветлиот фокус во толпата.Овој повик круг вратот блузи е совршен за дете секојдневно носење и есен патување.Големина на табела : Големина (инчен) 70 Должина : 13.39 Биста : 20.47 Ракав : 11.81 Возраст : 0-1 Носители Година 80 Должина : 14.57 Биста : 22.05 Ракав : 12.60 Возраст : од 2-3 Години, 90 Должина : 15.75 Биста : 23.62 Ракав : 13.39 Возраст : 3-4 Години 100 Должина : 16.93 Биста : 25.20 Ракав : 14.17 Возраст : 4-5 Години 110 Должина : 18.11 Биста : 26.77 Ракав : 14.96 Возраст : 5-6 Години Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно им овозможи на 1-3cm разлика според упатство за мерење. 2. Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Ви благодариме.Пакет Содржина 1 * Т-маица Боја : Црна Камион | Големина : 2-3 T Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Избор на купувачот..