• Ново
JUSTQIJUN 2 парчиња Јога Пилатес Блок Тули Спортски Вежбање Фитнес Салата Тренингот се Протега Помош Плута Јога Блок (Боја : Избрани Боја)
zoom_in

JUSTQIJUN 2 парчиња Јога Пилатес Блок Тули Спортски Вежбање Фитнес Салата Тренингот се Протега Помош Плута Јога Блок (Боја : Избрани

DEN 715.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тоа е супер светло и може да биде укината без тензија.Им помогне да развијат вашите нозе, раце или колковите за време на вежбање.Се создаде шармантна слика.Совршен начин на потрошувачката, нема потреба да оди надвор.Зајакнување на вашето тело.Боја : Случајни боја.Материјал : ЕВА.Големина : Прибл. 23 x x x x x 7,6 cm/.06 * 5.91 * 6.30 инчен (L*W*H).

Избор на купувачот..