• Ново
Kiara Небото Посипете Сјајот На 'Пинк Confetti' SP266
zoom_in

Kiara Небото Посипете Сјајот На 'Пинк Confetti' SP266

DEN 310.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тоа е една партија, и ноктите се поканети!Им даде на вашите нокти нешто за да го прослават со овој живописни светкава розова содржат виолетова-исполнет нијанси!.Се меша со акрил, гел лак, лак на ноктите, го натопи во прав, или едноставно Посипете за искра на вашите соништа!Секој сјајот е дизајниран со мешавина од форми и големини за мулти-димензионална заврши!Комбинации и можностите се бескрајни!.Без Суровост (Убавина Без Bunnies).Направен во САД.Големина : 1oz - ве молиме имајте во предвид тегла не дојде запечатени од страна на производителот.Тоа е една партија, и ноктите се поканети!Им даде на вашите нокти нешто за да го прослават со овој живописни светкава розова содржат виолетова-исполнет нијанси! "Воведување на Kiara Небото Ноктите е НОВ Посипете На Собирање!Кој 96 единствена 3 D блеска, толку разновиден и апсолутно прекрасни!Се меша со акрил, гел лак, лак на ноктите, го натопи во прав, или едноставно Посипете за искра на вашите соништа!Секој сјајот е дизајниран со мешавина од форми и големини за мулти-димензионална заврши!Комбинации и можностите се бескрајни!" Тип на производ : СЈАЈОТ Големина : 1 мл Направени во САД.

Избор на купувачот..