• Ново
YONUOS LED Маса Светилка со Безжичен Полнач,4 Осветлување Режими Dimmable Око-се Грижат Биро Светлина со Пен Носителот за Домашната Канцеларија,Флексибилни Gooseneck Сензор за ?
zoom_in

YONUOS LED Маса Светилка со Безжичен Полнач,4 Осветлување Режими Dimmable Око-се Грижат Биро Светлина со Пен Носителот за Домашната

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Маса Светилка со Безжично Полнење】 : Оваа студија маса светилка не само што има осветлување функција, но е исто така опремен со 10 W безжичен полнач ( погодни само за уреди со ЧИ безжични полнење).Ако вашето биро е во близина на вашиот кревет, тоа ќе биде совршена спалната соба led светилка за читање/проучување и ќе биде одличен полнач за да ја наполните вашиот телефон/ Ер парчиња/ Apple види додека спиеш. 【Сензор за Контрола на т треба да се одржи на "off" копчето за 2-3 секунди). ✔2. На маса светилка има 4 боја температури и stepless светлината нивоа за да изберете од 3000-6000 K. ✔3. Режим На Спиење.Топлите, меки боја температурата на главата на вашиот кревет, го прави полесно да падне во длабок сон. ✔4. Со 10w БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ, ќе може да го полните телефонот и да го користите led светилка во исто време. ✔5. Стилски Дизајн.Убав, ниска цена, и надградба биро светилка за да ги задоволат своите основни осветлување потреби, совршен за читање, исто така, елегантен изглед како декорација. ✔6.Smart мемориска функција.Ако наместите на топло светло пред спиење, Тоа е уште топло светло кога ќе се разбудам во средината на ноќта. ✔7. Bendable и Преносни. 360° ротирачка база и LED светла и 180° прилагодливи замав на раката. ✔8.Совршен Подарок.Подарок што секој би сакал.Убаво спакуван и подарок-подготвен за било која пригода, како што се родендени на посебни празници.Боја:Бела.Материјал : ABS + Силикони.Број на Светилки : 20. Напон : 5 Volts (DC).Тип на Сијалица : ЛЕР.Прозрачна Флукс : 270 Лумен.Сијалица Карактеристики : Dimmable.Температура На Бојата : 3000-6000 Kelvin.Боја Рендерирање Индекс (CRI) : >80.00. Пакет големина:7.4 во* 3.4 во*8.5 во.Производ тежина: Околу 420 g.

Избор на купувачот..