• Ново
LED Маса Светилка со Пенкало Држачот за Маса Светло за Компјутер, Батерија, Око-се Грижат, Флексибилни Gooseneck - Ноќни Табела Светилка за Читање, Мала Студија Светилка з?
zoom_in

LED Маса Светилка со Пенкало Држачот за Маса Светло за Компјутер, Батерија, Око-се Грижат, Флексибилни Gooseneck - Ноќни Табела Светилка

DEN 383.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Мулти-Функција】Пен Носителот:Може да се одржи различни канцелариски како што се пенкала, моливи, и др;Телефон стојат:Можете да ставите телефонот на база,која ви помогнат во склопот гледа студија видеа. 【Три Опрема Бои】 светилка има три опрема бои светлина:бела светлина,жолта светлина и природна светлина.Можете да ја прилагодите бојата со допирање на swicth.Долго притиснете на прекинувачот, и може да се прилагоди на illuminance безгранично. 【Две Моќ Режими】 светилка може да се напојува со микро-USB кабината.Има батерија што е за 1200m Ah содржани во пакетот.Можете да уживам во тоа и не се грижите за затемнување. 【Пријателски Дизајн】 360º флексибилни gooseneck,со тоа,може да се постават зрак точно таму каде што е потребно. 【Око-Заштита на】 Без треперење видливи, без сенка и не-Radiative; Мека LED помага да ги заштитите вашите очи подобро за долго време да го користите.Биро Светилка, Телефон Стојат, За Да Го Заклучите Држачот.

Избор на купувачот..