• Ново
Цртан Филм Декоративни Канцелариски Годишно Организатор Распоред Излет Студент Месечен Календар 2022 Календар Биро Календар Дневен Распоред(1)
zoom_in

Цртан Филм Декоративни Канцелариски Годишно Организатор Распоред Излет Студент Месечен Календар 2022 Календар Биро Календар Дневен

DEN 252.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тип : 2022 Календар.Материјал : Хартија.Големина на : 63*63*32 мм.Боја : Како што е прикажано.Пакетот вклучува : 1 компјутер Биро Календар.Боја : Како shown Type : 2022 Calendar Size : 63*63*32 mm The пакетот вклучува : 1 компјутер Биро Calendar Material : Paper Note : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. 2. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1-3cm различни, вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Избор на купувачот..