• Ново
M. LA ХАРТ Универзитетот на Илиноис Цврст Орев Биро Кутија
zoom_in

M. LA ХАРТ Универзитетот на Илиноис Цврст Орев Биро Кутија

DEN 444.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Официјално лиценцирани од страна на Универзитетот на Илиноис.Мерките 8" x 6" x 3 1/4".Рачно изработени во САД на цврст орев.Карактеристики шарки капак и заштитни чувствува нозете.Поради природата на цврсто дрво, кутии и гравирање може да се разликуваат во боја.Нашата убава цврст орев биро кутија е направен од рака-одбрани домашни орев и направена во САД.Секоја кутија е страна заврши со нега, и со гордост го покажува Илиноис Логото на капакот.Официјално лиценцирани од страна на Универзитетот на Илиноис Мерки 8" x 6" x 3 1/4" рачно изработени во САД на цврст орев Карактеристики шарки капак и заштитни чувствува нозете.

Избор на купувачот..