• Ново
Голем Птичји Кафез,Папагалот Птичји Кафез Birdcages Нерѓосувачки Челик Птичји Кафез Боја Сликарство Верзија на Дното на Heightening Птица Вила Храбар Челик Прстен Стабилен
zoom_in

Голем Птичји Кафез,Папагалот Птичји Кафез Birdcages Нерѓосувачки Челик Птичји Кафез Боја Сликарство Верзија на Дното на Heightening

DEN 1257.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Совршен подарок : многу лесно да се инсталира.Ова е напредна декорација во вашиот дом, овозможувајќи прекрасна и слатка дом за вашата сакана птици, и елегантна декорација за вашиот дом, додека во исто време ослободување на стресот. 1. Круг птичји кафез, златен gourd кафез кука, обоен изглед, едноставно атмосфера, убава. 2. Таа донесува вештачки сечење лента, исклучителна рака дизајн, без заварување точка, не е лесно да ' рѓа, поубав и издржливи. ※(. ♥ ᴗ ♥)※ Пространа простор : многу погодна за големи, средни и мали птици, како што се canaries, cockatiels, parakeets и златна parakeets.Гулаби, finches и quail. ※(. ♥ ᴗ ♥)※ Мултифункционален : Овој папагал кафез е погоден за домашна и комерцијална употреба.Пространа простор и едноставен, но внимателен дизајн го прават идеален избор за продавници за домашни миленичиња и пет болници. ※(. ♥ ᴗ ♥)※※(. ♥ ᴗ ♥)※Како да се избере вистинскиот кафез за вашиот птица?Кога ќе изберете кафез за вашиот птица, ве молиме имајте на големината на вашиот птица во умот.Секогаш е подобро да се купи најголемата кафез што веројатно може за вашата птица.Имајќи птица во кафез што е премногу мал, може да доведе до несакани однесувања како што се вреска, гризе, психолошки нарушувања, и пердув удирање, да го именува неколку.Добар кафезот треба да биде доволно голем за вашиот птица да се шетаат удобно, и целосно да се прошири и да се размавта нејзините крилја.Лесно да се чисти, издржливи, парична казна изработка.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви обезбеди со високо-квалитетни производи и услуги, и со нетрпение очекуваме да вашата следна посета.Производ материјал : не ' рѓосувачки steel Size : 35*35*71 CM(S), 37*37*73 CM(М), 39*39*76 CM(L), 41*41*78.5 СМ(XL)Боја : слика боја※(. ♥ ᴗ ♥)※ Можете да не контактирате во било кое време ако имате било какви прашања во процесот на купување на производи, ние ќе побара можете да одговорите на вашите прашања, и се надевам дека ќе имаат среќен шопинг и да ви донесе среќен шопинг искуство!.

Избор на купувачот..