• Ново
HONGLAND 18 инчен Стакло Птица Бања Морски Риби Birdfeeder со Метални Стојат Handpainted Сад Birdbath за Надворешна употреба,Градина,Двор,Тревник (Риби)
zoom_in

HONGLAND 18 инчен Стакло Птица Бања Морски Риби Birdfeeder со Метални Стојат Handpainted Сад Birdbath за Надворешна употреба,Градина,Двор,Тревник

DEN 806.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

АТРАКТИВНА ПРИЛОГ-на birdbath дизајн со морски стил,да се претвори вашата градина или двор во елегантна и шармантна простор.МАТЕРИЈАЛ-направен од висок квалитет на стакло со тропски риби шема финиш од handpainted.птицата бања спротивстави на дожд,вода и други времето,и нема да исчезнат.на трајни метална на дното е rustproof и возраст заврши,ќе се обезбеди стабилноста и го издржат силен ветар.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА дијаметар од 18 инчи сад кој може да се одржи доволно храна или вода за вашата прекрасна птици.Тоа, исто така како идеален подарок за вашите пријатели кои е птица хранење ентузијаст.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА-се состои од 2 дел,1 buc врвот стакло сад и 1 buc дното виткање метал стојат,само треба да се шират на метал стојат и да се стави на стакло сад на неа за да ја завршите инсталацијата.ГАРАНЦИЈА-објектот е сместен во безбедноста пена пакет,ако има било каков проблем со тоа,ве молиме контактирајте со нас,барање за замена или враќање на средствата. -Добар прилог на вашата градина,двор. 18 инчи во дијаметар стакло сад е доволно голема за да се одржи птица храна што значи не бара чести.Поканите вашите птица пријатели да се игра во градината и се доближи на природни. -Не само како птица фидер но исто така тоа може да биде птица бања, бидејќи нејзиниот доволно голема.Тоа ќе ви помогне оркестарот ќе градина, без разлика каде ќе ги поставите тоа.Риба шема на стакло сад обезбеди океански место.HONGLAND е основана во 2004 година,е професионална основоположник и производителот на метал и стакло занаети за 15 години.Во 2018, проширување на инвестициите во нова фабрика, која опфаќа површина над 25,000㎡ со речиси 300 кадар за да обезбеди постојан капацитет од 30 контејнери месечно.Полагање инспекции и фабрика ревизија од страна на реномирани клиенти и на трети лица, како што се BSCI, WCA, SQP и C-PTAT.HONGLAND воведе повеќе стручен кадар и напредни автоматска опрема која вклучува 3 автоматско стакло секачи и топење линии, автоматски слој линија и ironpine машина, итн.за да се подобри продуктивноста и ефикасноста.Нашите производи вклучуваат ѕид уметност оркестарот, стакло птица bathst бараат frequent Invite вашиот птица пријатели да се игра во градината и се доближи на природни. -Не само како птица фидер но исто така тоа може да биде птица бања поради нејзините големи enough It ќе ви помогне да оркестарот ќе градина, без разлика каде ќе ги поставите it Fish шема на стакло сад обезбеди океански место.Стакло сад големина(инчен) : 18"x 18".Висина : 23.5".Материјал: Метал стојат & Стакло сад.Се применуваат за : градина,двор,walkpath тревникот и така натаму.Пакетот вклучува : 1 buc× стакло сад,1 buc × метални делови.

Избор на купувачот..