• Ново
ZORE_FINE5 2 Компјутери кои Работат Капа со Копчето & Sweatband Унисекс Прилагодливи Еластичен Завој Вратоврска Назад Bouffant Капи
zoom_in

ZORE_FINE5 2 Компјутери кои Работат Капа со Копчето & Sweatband Унисекс Прилагодливи Еластичен Завој Вратоврска Назад Bouffant Капи

DEN 287.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увезени. 【Високо-квалитетни Материјали】работа капа е изработена од полиестер, пот-апсорбирање дел е направен од памук, и копчињата се направени од пластика.Тоа е дише и удобно, може да се носи за долго време. 【Прилагодлива Големина】дијаметар на врвот на печатени шапка е 18 cm/7 во, и задниот дел е дизајниран со еластична бенд + Чипка-up, која е погодна за главата обемот на повеќето возрасни лица.Чипка-up можат да бидат врзани во лак, кој е многу симпатична. 【Пот-абсорбента Дизајн】На челото на шапка донесува пот-абсорбента дизајн.За време на работа, нема потреба да се грижите за тоа погодени од пот, и тоа ќе не остави траги кога се носи за долго време. 【Копчето Дизајн】Со копчиња на двете страни од работата капа, може да висат Лицето Shield ремени на копчињата наместо за ушите за намалување на болка и притисок во ушите. 【Мулти-цел】 Безбол капи дојде во 2 пакети, кои може да се користи како медицинска сестра капи, готвач капи, убавината спа капи, итн.Тие се стилски и лесен за да одговара.Тоа може да се даде на вашето семејство/пријатели/колеги на Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Нашите безбол капи се модерно печатени, едноставен и лесно да се совпаѓаат.Погоден за повеќето мажи, жени и млади.Тоа не е само дневен додаток за во автомобил, но, исто така, готвач шапка, медицинска сестра шапка, стоматолошки шапка, дома чистење шапка, салата шапка, лесно да се чисти, машински перат, и не избледуваат.

Избор на купувачот..