• Ново
2018 Topps Бејзбол #305 Мигел Andujar Дебитант Картичка - Неговиот 1 Службен Дебитант Картичка
zoom_in

2018 Topps Бејзбол 305 Мигел Andujar Дебитант Картичка - Неговиот 1 Службен Дебитант Картичка

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Службен Дебитант Картичка.Направени од страна на Topps.Во близина на Нане да Нане состојба.Доаѓа во заштитен врвот loader за нејзината заштита и да се прикаже. 2018 Topps Бејзбол #305 Мигел Andujar Дебитант Картичка - New York Yankees.Ова е оригинален, автентичен Дебитант Картичка на Мигел Andujar, произведени од страна на Topps во 2018. Ќе видите во горниот десен регионот на картичката официјалниот РК лого, што означува дека ова е официјална Дебитант Картичка.Картичката е во Близина на Нане да Нане состојба.Акции на фотографијата е прикажано.

Избор на купувачот..