• Ново
Таблета Replacament Батеријата за Microsoft - CR7-00005
zoom_in

Таблета Replacament Батеријата за Microsoft - CR7-00005

DEN 1775.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

7.4 v 2350m Ah Литиум Полимер.Крстот Референца Уред : Microsoft - CR7-00005, Microsoft - Површина CR7 13.5",Microsoft - DAK822470 K".Крстот Референца Батерија : Microsoft.Оваа 7.4 v 2350m Ah Литиум Полимер Батерија одговара на Microsoft CR7-00005 Површината CR7 13.5 DAK822470 K".

Избор на купувачот..