• Ново
Garmin Литиум-Јонска Батерија за 500 & 550 Преносни GPS Navigator
zoom_in

Garmin Литиум-Јонска Батерија за 500 & 550 Преносни GPS Navigator

DEN 762.72

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Замена На Батеријата.Литиум Јонска.На животниот Век на батеријата : До 8 Часа во Зависност Од Користат.Компатибилен Единици се Garmin Nuvi 500 и 550 Серија.GARMIN 010-11143-00 Литиум Јонска Батерија.Секој Garmin производ е дизајниран да ги задоволи најсложените стандард : на клиентите задоволство.Тоа е зошто Garmin опрема е произведен да ви даде сигурен сервис за годините што доаѓаат, со интуитивен карактеристики што може да прерасне во текот на времето сите по цена може да си ја дозволи.

Избор на купувачот..