• Ново
VeinKik ЛАТ се Повлече Надолу Бар во Собата, се Вклопува Кабел Машина Прилози, Bicep Навивам Tricep ЛАТ Повлечете Надолу Лентата, Назад Сила за Обука Бар, Лесно се Изгради грб
zoom_in

VeinKik ЛАТ се Повлече Надолу Бар во Собата, се Вклопува Кабел Машина Прилози, Bicep Навивам Tricep ЛАТ Повлечете Надолу Лентата,

DEN 935.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Премиум Назад Обука Сет : 5 се справи со костец дизајнирани за да го активирате вашиот назад : Неутрален Широк Зафат, Неутрални медиум зафат, Средни Зафат, Supinate Блиску Зафат, Неутрални Блиску Зафат.Направени од високо квалитетен челик и висок квалитет на натопена пластика, 15 MM екстра дебели челик, со голема сила и издржливост.Професионален Дизајн : На ергономски V форма зафат се користи за да се направи корисници се изврши triceps и абдоминална се повлече надолу, biceps кадрици, надлактицата и зглобовите сила за обука повеќе лесно.Даде Дланка Поддршка : контрола агол е професионално да се задржи на рачниот зглоб во ефикасен и удобен зафат положба, па како да се фокусира на целта мускулна група.Лесно да се Изгради грбните Мускули : Секој модел се справи со е прилагодена според назад обука.Ефикасно да се зајакне ширина и дебелина на задната страна контура, длабоко стимулира lats, стапици, teres големи и други грбните мускули.Мултифункционален Употреба : Може да биде лесно да се додадат на секоја фитнес кабел машина, како што се лат машината, кабел машина, домашни фитнес систем.Така што дури и ќе биде во можност да изврши biceps triceps вежби преку повлечете надолу лентата за дома.Можете да добиете на : 1 x Неутрален Широк Зафат( околу 32 инчи ширина со 8.6 кг тежина), 1 x Неутрален медиум зафат( околу 22 инчи ширина со 6 lbs ), 1 x Медиум Зафат( околу 24 инчи со ширина 6.3 кг), 1 x Supinate Блиску Зафат( 5.8 кг), 1 x Неутрален Блиску Зафат( 6.1 lbs).

Избор на купувачот..