• Ново
Марка Иновации Индискиот Клуб Вежба Тренингот Барови (Сет од 2, 1 Lb. Секоја)
zoom_in

Марка Иновации Индискиот Клуб Вежба Тренингот Барови (Сет од 2, 1 Lb. Секоја)

DEN 1644.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Секој клуб тежи 1 lb. , е 16. 3" долг и доаѓа како збир од 2. Направени од издржлив полипропилен.Помогне да се зголеми силата, мобилност и протокот на крв во зглобовите.Погоден за рехабилитација и conditioning.By Марка Иновации.Помогне во зголемување на рамо подвижност и сила, со овој сет од 2 Индискиот клубови.Секој клуб тежи 1 lb., е 16. 3" долг и се направени од издржлив полипропилен.Се користи за рехабилитација и климатизација.На занишан клуб се зголемува протокот на крвта, помага да се постигне целосен опсег на движење и ја подобрува флексибилноста во рамото.Стабилизатор на мускулите и јадро, исто така, ќе имаат корист од клубовите.Многу преносни и лесен за користење, клубовите може лесно да стане дел од секојдневниот фитнес routine.By Марка Иновации.Помогне во зголемување на рамо подвижност и сила, со овој сет од 2 Индискиот клубови.Секој клуб тежи 1 lb, е 16.3" долг и се направени од издржлив полипропилен.Се користи за рехабилитација и климатизација.На занишан клуб се зголемува протокот на крвта, помага да се постигне целосен опсег на движење и ја подобрува флексибилноста во рамото.Стабилизатор на мускулите и јадро, исто така, ќе имаат корист од клубовите.Многу преносни и лесен за користење, клубовите може лесно да стане дел од секојдневниот фитнес рутина.

Избор на купувачот..