• Ново
7ft Олимписки Тежина Barbell Бар, Цврст Челик Stratight Кревање Бар Сила за Обука Барови Тренингот Опрема Тежина Бар со Две Јаки за Домашна Фитнес Вежби
zoom_in

7ft Олимписки Тежина Barbell Бар, Цврст Челик Stratight Кревање Бар Сила за Обука Барови Тренингот Опрема Тежина Бар со Две Јаки

DEN 1536.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Идеални за мускулна вежба, здравјето на коските, мускулите вежба, итн., особено за горниот дел на телото, вежби за подобрување на грабне и непредвидлива вештини.На високо-одделение метал структура е прекриена со ' рѓа-доказ сребро површината.Одлична рамнотежа и издржливост со еден здрав пролет јаката на секој крај.Средна длабочина knurled делови обезбеди поцврста потпора,држете се до 330lb.Мазна ротирачки ракав спречува деформација или деформација и го намалува прекумерен притисок на зглобовите. ☞☞Параметар : Материјал : Q235 steel Overall должина : 86inch / 2.2 m Grip должина : 17.5 инчен / 44.45 cm Sleeve должина : 13.6 во/10.36 cm Diameter : 2in/5cm Sleeve должина : 1.9 во/4.8 cm Weight : 15.5 kg / 34.17 lb Color : Black Load : 150kg / 330lb☞☞Содржи : 1x Olympic кревање rod2xbuttons.

Избор на купувачот..