• Ново
Speedo унисекс-возрасни Паркови Јакна Руно Наредени Тим Бои
zoom_in

Speedo унисекс-возрасни Паркови Јакна Руно Наредени Тим Бои

DEN 2230.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Патент затворање.ПРИЈАТНА РУНО : Мека внатрешна руно поставата за дополнителна топлина и побрзо сушење време.Водоотпорен : Надворешен слој отпорен на вода и влага.ЛЕСНА : Лесно се тркалаат и понесете со вас било каде. 2-НАЧИН ПАТЕНТ : Zip копија од внатре или надвор со целосна двонасочна патент.ПОКРИТИЕ : Маскирани со drawstrings.Не гледам подалеку од оваа colorblock паркови за да се задржи топло на ладно пракса дена или меѓу пливање настани.Пријатна руно поставата и водоотпорен школка направи оваа лесни, packable стил на само outerwear ви треба.Определување Атмосфера руно поставата водоотпорен надворешниот слој Лесен дизајн 2-начин патент (внатре & out) Маскирани Надворешниот : 100% Полиестер Внатрешниот : 100% Полиестер Руно.

Избор на купувачот..