• Ново
Среќна Нова Година & Среќен Божиќ Банери Тремот Знаци Колекции за Каминот Пред Вратата Дрво Ѕид Божиќ Декорација (Црвено)
zoom_in

Среќна Нова Година & Среќен Божиќ Банери Тремот Знаци Колекции за Каминот Пред Вратата Дрво Ѕид Божиќ Декорација (Црвено)

DEN 719.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ДОБАР МАТЕРИЈАЛ Направен од Felting.Нашиот Божиќ банер со четири Божиќ банер дизајни.Секој црвено знаме е отпечатена со 1 бела писмо, што го прави up 'Среќна Нова Година на букви ќе остане стави и нема да слајд надолу на 9.8 ft насоки.Само позиција како што сакате и букви ќе остане, дури и во еден агол!.СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА - Овој банер е многу погодна за Божиќ декорација, празник декорација, Божиќ фотографија реквизити, специјални настани, итн.Можете да ги користите во продавници, дома како и било каде.Едноставен и Лесен Собранието - Постојат 37 знамиња, Четири 3-метри долги конци и пластични водич pin за лесно собранието.Додека знамињата се жичени во ред со ред, тоа може да се користи.

Избор на купувачот..