• Ново
Реверзибилна Есен Есен Денот На Благодарноста Мачка Куче Bandana Празник Турција Отпечатоци Petwear Neckwear Костим
zoom_in

Реверзибилна Есен Есен Денот На Благодарноста Мачка Куче Bandana Празник Турција Отпечатоци Petwear Neckwear Костим

DEN 1399.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Лесно За.Лесно Се Исклучи.Вратоврска и двојно се обезбеди со предвремени затворање останува на вашето домашно милениче се додека не го симнат.Двоен слој перат памук.Тоа може да биде реверзибилна.Едната страна има Падне празник денот на Благодарноста печати и цврсти портокалова боја на другата страна.Многу празнична за зимските празници што вашето домашно милениче слика совршен.Се вклопува Медиум до Медиум Големи кучиња до 18 инчи деколте.Двојно вратоврска да се прилагоди за помали кучиња.Рачно изработени во САД.Ви благодариме за изборот на рачно изработени во Соединетите американски Држави!.Ова е тај стил на bandana дека двојно ја обезбедува користење на snap-така стои во место, дури и во груба игра пати.Светла тиква отпечатоци над сите.Ова може да биде реверзибилна користење на светла портокалова обвивка.Лесно за.Лесно се исклучи.Се вклопува до 18 инчи деколте.Вие едноставно можете да се врзуваат за да се вашите миленици вратот и да го користите snap двојно да се обезбеди тоа или едноставно врзување на или употреба на snap сам.Се врзува два пати да се вклопи во помали кучиња.Вратоврска еднаш или само користење на snap за поголеми кучиња.Модел има 15 инчен деколте.Тоа е поврзано два пати и да се користат прилепува и има повеќе шаване соба.Секое парче е оригинално.Отпечатоци позиционирање разликуваат на секое парче.Големина Мерки за 6 инчи од деколте на совет на bandanna.Светли убава празник бои!.

Избор на купувачот..