• Ново
Усна Терапија Lip Balm Цевка За поздрав изглед на усните Напредни Исцелување Крем За Сува Уста, 0.35 оз По Пак, (Пакување од 5)
zoom_in

Усна Терапија Lip Balm Цевка За поздрав изглед на усните Напредни Исцелување Крем За Сува Уста, 0.35 оз По Пак, (Пакување од 5)

DEN 169.68

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПОЗДРАВ ИЗГЛЕД на УСНИТЕ : Вазелин Усна Терапија Lip Balm веднаш омекнува и смирува суви усни за поздрав изглед на усните.ВО движење : Ова lip balm е голема за да се овозможи заштита од сувост предизвикани од временските услови, па можете да бидете сигурни дека вашите усни се подготвени да се соочат со отворено.ДОВЕРЛИВИ ОЛЕСНУВАЊЕ : Лечи телото и рака крем за сува кожа која ги комбинира 100% Екстракт од Алое со Вазелин доверба формула која што е помагање на заклучување во влага, за над 150 години.ВЛАГА ЗАКЛУЧУВАЊЕ : Брави во влага и помага да се ослободат досадна, испукани и суви усни, па усни да се чувствуваат подобро со текот на времето.Работиме со Директна Помош, ние обезбеди дерматолошки нега на кожата, Желе и медицински потрошен материјал за луѓето погодени од сиромаштија.Нашата Усна Терапија Lip Balm Цевка бродови со брза испорака да ги направиме нашите клиенти среќни, бидејќи задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет.Клиентите набљудување и коментари се важни за нас и Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуга и ќе ви понудиме едно време учтивост.Им даде на вашите усни дополнителна грижа и внимание и со Усна Терапија Напредна Формула.Со единствена формулација, тој се грижи за сува, подсечен усни.Тоа ја заштитува вашите усни изложени на надворешната средина.Ова усна грижа промовира мекост, мазност и привремено ублажува подсечен усни од штетни топлина, сонце, или windy, студена средина.На овој начин, таа го чува подалеку сувост поради ладното време.Тоа може да се печат во влага за значително подолг временски период.Промовира мека и здрава усни Обезбедува долготрајна влажност Направени во САД Обезбедување поради заштита на вашите усни со оваа усна терапија може да помогне да се спречи тешка пукнатини или chaps во зима.

Избор на купувачот..