• Ново
IncaRose Повеќе Волумен Екстремни Усни Bi-Активен Третман За Усни 4.5 ml
zoom_in

IncaRose Повеќе Волумен Екстремни Усни Bi-Активен Третман За Усни 4.5 ml

DEN 1080.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Inca Rose Повеќе Волумен Екстремни Усни Bi-Активен Третман За Усни ЕКСТРЕМНИ УСНИТЕ е третман усни двојна акција, се состои од два слоја : надворешниот слој е составен од транспарентен microspheres на Хијалуронска Киселина Додатен да се влијае, кои се пополни и ослабвам брчките, придавам влогови и го осветлуваат усни; бела сопствениот внатрешниот слој, богата со растителни екстракти и активни состојки за преструктуирање, дава волумен на усни, што ги прави мека и fleshy.ПРЕДНОСТИ НА ФУНКЦИОНАЛНИ СОСТОЈКИ volumizing супер крем додатен ефект возвишеното ОВИЕ ПРИНЦИПИ ФУНКЦИОНАЛНА Хијалуронска Пополнување Сфери хијалуронска киселина microspheres : продира во подлабоките слоеви на кожата со зголемување на хидратацијата и мазнење од брчки.Масло од Ѓумбир корен : зеленчук деривати за тонирање и стимулирање на дејствува на кожата се фаворизираат кожата на микроциркулацијата.Направи усните потечени, fleshy и природно розово.Витамин Е ацетат естер на витамин Д со антиоксидантни и заштитни мерки против УВ зраци, помага да се бори против стареење на кожата процес.Особено погоден за деликатна и лесно црвенило.КОРИСТЕТЕ Аплицира три пати на ден.За упорни volumizing ефект продолжи третман за најмалку 30 дена.Можно пецкање сензација да се смета сосема нормално.ПРЕДУПРЕДУВАЊА производот е обично добро се поднесува, но ако имате иритација на кожата, да го прекине употреба.Формулирање ослободени од petrolatum, parabens, Штипки и silicones.Мирис и арома без алергени.Никел Тестирани (помалку од 0.0001%) содржина.Dermatologically тестирани.ФОРМАТ Стап 4,5 ml.

Избор на купувачот..