• Ново
Puerto Rico Boricua Лицето Маска Унисекс Balaclava Устата Маска Со Филтер Windproof Dustproof Прилагодливи
zoom_in

Puerto Rico Boricua Лицето Маска Унисекс Balaclava Устата Маска Со Филтер Windproof Dustproof Прилагодливи

DEN 170.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Материјал : 100% Полиестер Влакна Со Прилагодливи М Нос Клип Со Два Филтри.Големина : Лицето Маска Bandanas Функција На Лесен И Дише 4 Начин Водат Ткаенина Која Одговара На Мажи, Жени И Деца; Нашата Лице Опфаќа Имаат Суровини Рабовите За Да Се Зголеми Водат И Се Сигурни Дека Нема Да Нула Вас; Поклопецот За Да Се Создаде 2 Слоеви За Дополнителна Заштита И Повеќе Сит Се Вклопуваат.Extar Удобно : Природна, Мека, Лесна Чувство, Дише, Лесна, Флексибилни, И Фитили Далеку Влага.Цикличниот За Перење.Погоден Повод : Овие Вратот Gaiter Маски Понуди Целосна Заштита За Прашливи Музички Фестивали, Риболов, Возење, Пешачење, Велосипедизам, Мотоциклизам, Аикидо, Скијање, Кампување, Трчање, Макбаскет, Патуваат, Јога, Вежбање, Двор Работа, Јава, Како Тие Да Се Заштитат Од Ув, Прашина, Песок, И Правец.Обновливи : Мие И Напредни Обновливи Памук Маска Се Грижи За Вашиот Здрав И Кожата Се Задржи Свежа.

Избор на купувачот..