• Ново
LXG, Inc. Средината Тенеси Државен Универзитет-Leatherette Багаж Tag-Бургундија
zoom_in

LXG, Inc. Средината Тенеси Државен Универзитет-Leatherette Багаж Tag-Бургундија

DEN 412.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина : 2.5" x 4.5".Црна Подарок Кутија Се Вклучени.Ласерски Гравирани Слика.Носете/ Отпорен На Вода.Официјално Лиценцирани Колегиум Лого.Нашите Средината Тенеси Државен Универзитет Leatherette Багаж Ознака е дизајниран да издржи побарувачката на патувањето.На Багаж Ознака е мека на допир, носат/ отпорни на вода, и ласерски гравирани со зачудувачки јаглерод гравирани изгорени лого.Вклучена е името/адресата информации картичка и обезбедува магнетни затворање за безбедно чување.Прикажи ги исклучите вашиот тимски дух година по година; стилот и трајност на ова парче и гравирани лого е за вториот нема.

Избор на купувачот..