• Ново
20 TI SN54LVC125APWR Quad Автобус Бафер Портата 3-Држава Излези Идентичен TSSOP-14 Пакет
zoom_in

20 TI SN54LVC125APWR Quad Автобус Бафер Портата 3-Држава Излези Идентичен TSSOP-14 Пакет

DEN 362.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Texas instruments SN54 LVC125 APWR Површината Планината 14 Pin TSSOP Пакет Со 3-Држава Излези Четворни Автобус бафер Портата Со 3-Држава Излези Количина : 20 Golden O Дел# 7025 A Инвентар за Класа Нови Стари Акции Производителот Texas instruments Дел Број SN54 LVC125 APWR Датум Код 0127 Видете Спецификации на Производот Податоци Лист Производ Податоци Лист Податоци Лист 1300 : 5-11-2 / 2oz ЈП.

Избор на купувачот..