• Ново
HUYUE 1PC Туш Четка Цртан филм на Младата Симпатична Триење Памук Бања Сунѓери Ракавици (Боја : Чоколадо)
zoom_in

HUYUE 1PC Туш Четка Цртан филм на Младата Симпатична Триење Памук Бања Сунѓери Ракавици (Боја : Чоколадо)

DEN 1178.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Loofah.Број На Модел : Бебе Бања Четка. 100% Сосема нов и висок квалитет.Материјал : Памук Мешавина+Сунѓер.Боја : Како на сликата шоу.Облик : Т-shaped Pattern Тип : Animal Category : Бања Gloves Package вклучуваат : 1 x Бебе Бања Четка/ Ракавица.

Избор на купувачот..